Brouwerij het Anker
Gouden Carolus Tripel, Gouden Carolus Classic, Gouden Carolus Hopsinjoor, Boscoli, Cuvee van de Keizer Rood, Cuvee van de Keizer Blauw, Lentebok

Brasserie du Bocq
Saison 1858, Gauloise Amber, Deugniet, Blanche de Namur, Gauloise Rode Vruchten, Waterloo Triple 7, Waterloo Dark 8, Redbocq, Applebocq, Agrumbocq

Brouwerij Bosteels
Pauwel Kwak Tripel Karmeliet

Brouwers Verzet
Rebel Local, Oud Bruin, Super Noah, Golden Tricky

Brugs Bierinstituut
Basilius, De Witte Zwaan, Den Ijzeren Arm, Galbert van Brugge

Brasserie Des Carrières
Diôle, ??

Brouwerij De Brabandere
Kwaremont, Petrus Oud Bruin, Petrus Aged Red, Petrus Aged Pale, Sourblend, 1894

D’Oude Maalderij
Redenaar, Quantelaar, Hop The Brewer

Brouwerij Duvel Moortgat
Vedett IPA, Duvel, Duvel Tripel Hop 2014, Chouffe Soleil, Houblon Chouffe, Liefmans on the rocks, Liefmans Cuvee Brut, Liefmans Goudenband

Brouwerij Druïde
Druïde Blond, Druïde Bruin, Druïde Grand Q

Brouwerij Dubuisson
Bush Ambrée, Peche Melbush, Cuvée des Trolls, Bush Blonde

Flanders Events
Unicum Aestas, Unicum Hibernum

Flanders Fields Treasure
Flanders Fields Ale

Brasserie Fort Lapin
Fort Lapin Tripel 8, Fort Lapin Quadrupel 10, Fort Lapin Hibiscus/Dubbel

Brewery Fortuna
Fortuna Czarne, Miroslaw Kozlak, Komes Porter

Giesbaarghs Muurken
Muurken Blond, Muurken Bruin

Brouwerij Gulden Spoor
Netebuk, Manten, Kalle, ??

Henricus
Paljas Blond, Paljas Bruin, Paljas IPA

Hugel
Zeven Zonden Invidia, Pittig Blondje

Brouwerij Jessenhofke
Jessenhofke Rsrv, Jessenhofke Brwn, Jessenhofke Trpl, Jessenhofke Pmprnl, Jessenhofke Lght

Brouwerij Kazenmatten
Wipers Times 14, Grotten Santé

Brouwerij ’t Kroontje
Rebelle Blond, Rebelle Bruin, Rebelle Tripel, Stoute Bel

Spuma
AmBassadeur

Brouwerij de Landtsheer
Malheur 6, Malheur 10, Malheur 12, Malheur Brut, Novice Tripel Dark

Brasserie des Legendes
Goliath Tripel, Hercules, Quintine Blond, Ducassis, Ambiorix

Brouwerij Lindemans
Cuvée Réné Oude Geuze, Lindemans Kriek, Lindemans Pecheresse, Faro Lindemans, Cuvée Réné Oude Kriek, Lindemans Cassis

Mira
Mira Tripel Hop

Brouwerij Palm Breweries
Rodenbach Vintage, Rodenbach Grand Cru, Palm Hop Select, Brugge Tripel, Rodenbach Caractère Rouge, Rodenbach Rosso

Brouwerij De Ranke
XX Bitter, Guldenberg, XXX Bitter, Kriek De Ranke, Saison de Dottignies, Noir de Dottignies, Cuvée De Ranke

Brouwerij het Sas
Kerelsbier, Yperman, Special Katje, Stout Leroy

Brewery Schubros
Aalbeke, ?

Brouwerij Slaapmutske
Slaapmutske Bio Tripel, Slaapmutske Hop Collection, Slaapmutske Bruin, Slaapmutske Dry Hopped Lager

Brouwerij Sint Bernardus
Sint Bernardus Wit, Sint Bernardus Abt 12, Sint Bernardus Tripel, St Bernardus Extra 4

Brouwerij Toye
Goedendag

Brouwerij Vander Ghinste
Omer, Cuvee des Jacobins, Kriek Max, VanderGhinste Oud Bruin, Brasserie Lefort

Brouwerij Van Eecke
Hommelbier, Kapittel Tripel Abt, Kapittel Prior, Vlasbier, Cuvée Watou

Brouwerij Van Steenberge
Piraat, Gulden Draak, Gulden Draak Quadruple, Piraat Triple Hop, Principale

Brouwerij Westmalle
Westmalle Bruin, Westmalle Tripel

Wieze Bier
Wieze Tripel