Bierkaart

De volledige lijst met aanwezige bieren vindt u hier terug !

Onder downloads vindt u de bierkaart in PDF formaat, handig om mee te nemen ūüôā

Doordrinkers

De Brabandere: Kwaremont, Petrus Bordeaux
Brouwzer: SB
Dikke Jan: Dikke Jan Blond
Biermaekers: Bux Blond
Julia Belgium: Julia Sunny Joy 4,2
Castalia Craft beers:¬†Clio ‚ÄėSister of Apollo‚Äô,¬†Thaleia ‚ÄėSister of Apollo‚Äô
Kluiz: Bon Baisers, IPA Blond
Toye: O de Lys
Palm/Rodenbach/De Hoorn: Rodenbach Classic
Brambrass: Bébé D’amour
De Meester: Maitre Blond, Meester Blond IPA
Deca Services: Antiek Super 5, Sir Grashopper
Ruimtegist: Vie
Lechasseur: Lechasseur Saison, Lechasseur Red IPA
Du Bocq: Blanche de Namur, Gauloise Amber, Saison 1858, Gauloise Blond
Brugs Bierinstituut: Witte Zwaan, Judith
Terrest Brewery: Terrest Golden Tripel
Verduyn Bier: Orange, Pink, Black
Hedonis Ambachtsbier: Suzanne
De Landtsheer: Malheur 6
Slaapmutske: Slaapmutske Blond
Zeven Zonden: Ira, Superbia
Huyghe: Averbode, Paranoia, Delirium Argentum
T Verzet: Space Cadet, Spunky Speedo, Unwanted Tattoo, Oud Bruin
Leroy Breweries: 1572, Watou Wit, Vlasbier, Kerelsbier, Kapittel Blond, Yperman
Het Anker: La Cambre Blond, La Cambre IPA
Punaise Bier: Punaise Juicy Blond
Dillewyns: Vicaris Quinto, Vicaris Tripel Geuze
De Circusbrouwerij: Jongleur, Ringmaster, Cascadeur, Tropical Tetris
De Brouwmoaten: Wuk Vier
T Gaverhopke: Bitter Sweet Symphony
De Feniks/Gulden Spoor: Feniks Wit, 1302 Lager
Vander Ghinste: VanderGhinste Roodbruin
Brewdog (SCO) by IBB (F): Haze Jane Guave, Elvis Juice, Lost Lager
Waterfields Brewery: Obuz 6, Quinoux

Zoethouders

Du Bocq:  Blanche de Namur Appel, Blanche de Namur Rosée, Blanche de Namur Radler, Tête de Mort Rouge,  Gauloise Rode Vruchten
Kluiz: FruitBos
Nomad Experience: Saison D’Anvers
Huyghe: Delirium Red
Dikke Jan: Dikke Jan Kriek
Maenhout: Ferre Rose
Palm/Rodenbach/De Hoorn: Rodenbach Fruitage
The Brew Society Martha: Guilty Pleasure
Leroy Breweries: Stout Leroy, Cuvee Watou Rouge
Het Anker: Boscoli
Six Degrees North (SCO): Kriek
De Circusbrouwerij: Trapeze Freeze
Vander Ghinste: Rouge Max

Voorzichtige degustatiebieren

Dikke Jan: Dikke Jan Tripel,¬†Dikke Jan Angelus N¬į2 (dry hopped)
Biermaekers: Bux Tripel, Bux Bruin, Bux Bruin Barrel Aged
Julia Belgium: Julia The Birth 5,7
Castalia Craft beers: ¬†Urania ‚ÄėDaughter of Zeus‚Äô
Kluiz: Liedericq
Toye Goedendag Sterk Blond
Palm/Rodenbach/De Hoorn: Rodenbach Red Tripel, Steenbrugge Blond, Rodenbach Alexander
De Brabandere: Red by Petrus, Wieze, 1894, Demi de Mêlée
Brambrass: My Self-Righteous Suicide DIPA, Rik&Raf Tripel
De Meester: Maitre Tripel
Deca Services: Antiek Blond,Vleteren Alt
Ruimtegist: Nova
Du Bocq: Tête de Mort Triple, Tête de Mort Triple Ambrée, Triple Moine, Deugniet
Lechasseur: Lechasseur Brown Ale
Badkuipbrouwers: Boer Willem Tripel
The Brew Society: Martha Sexy Blond
T Gaverhopke/Gezinsbond: Goe Gezind Blond 9.8%
Hedonis Ambachtsbier: Ouwen Duiker, Excuse me while I kiss my stout
De Landtsheer: Novice Black Tripel, Malheur 8
Maenhout: Blinde Mol
Jessenhofke: Breinstorm
Slaapmutske: Pier Kloeffe
Brugs Bierinstituut: Zwarte Zwaan, Basilius
Nomad Experience: Ginger Kiss
Huyghe: Delirium Tremens
T Verzet: Rebel Local, Golden Tricky
Leroy Breweries: Hommelbier, Kapittel Dubbel
Brouwe Bier: Gelukzak, Ladderloper
Het Anker: Gouden Carolus Tripel
Punaise Bier: Punaise Rosse Tinke
Dilewyns: Vicaris Generaal, Vicaris Lino, Vicaris Tripel, Vicaris Ros Beiaard Bier 2022 Oaked
De Circusbrouwerij: Piccolo,Pirate Piccolo, Mario Mout, Première,  Pacman Pepper
Six Degrees North (SCO):  Destination Moon, Pavé
T Gaverhopke: Spring Triple
De Feniks/Gulden Spoor: Cross Continent Road Trip Sour Grape Ale, Cross Continent Road Trip Spontaan, All Good Things are 3
Vander Ghinste: Omer, LeFort, Tripel LeFort
Brewdog (SCO) by IBB (F): Jack Hammer
Waterfields Brewery: Obuz Tripel

Geprononceerde degustatiebieren

Vindevogel: Pauline
Dikke Jan: Dikke Jan Quadrupel, Dikke Jan Bruin
Ruimtegist: Obsquur
Kluiz: Triple Kluiz
Toye: Goedendag Donker, Goedendag Cuvée 1302
Palm/Rodenbach/De Hoorn:  Rodenbach Vintage, Rodenbach Grandcru, Cornet, Cornet Smoked
De Meester: Douze red wine barrel aged, Maitre Quad Red Wine Barrel Aged, Dul Meesterke Red Wine Barrel Aged, Cuvee De Meester, Meestereske Tripel
Brambrass:  Coffee and Beer are my 2 Best Friends, Prince of Darkness Quadrupel
Deca Services: Vleteren 12 Whisky oak BA, Georges IV Whisky Oak BA, Vleteren Alt Port Oak BA, Vleteren 12 Port oak BA, Vleteren Imperial Stout
Du Bocq: Gauloise Bruin
Badkuipbrouwers: Boer Willem Blond
Zeven Zonden: Gula, Luxuria, Invidia
Sosab: XII Vlaams rood bruin, XX Grand Cru, IX Echte Kriek
The Brew Society: Martha Brown Eyes
T Gaverhopke/Gezinsbond: Goe Gezind Bruin 12%
Nomad Experience: Golding Brussels
De Landtsheer: Malheur 10, Malheur 12, Malheur Brut
T Verzet, Baby Jesus: Kameradski Balsamico
Brugs Bierinstituut: Den Ijzeren Arm
Leroy Breweries: Kapittel Tripel Abt, Kapittel Aged, Cuvée Watou
Het Anker: GC Cuvée van de Keizer Imperial Blond, GC Cuvée van de Keizer Cuvée Sauvage, GC Cuvée van de Keizer Whisky Infused, GC Cuvée van de Keizer Imperial Dark
Punaise Bier: Punaise Kinky Brunette, Punaise Boozy Blonde, Punaise Preuske Prente, Punaise Barrel Aged, Punaise Small Batch #1 Mystery Red Wine BA Porter
De Circusbrouwerij:  AbracadabraBrew (Wereldprimeur), Twincorn, Black Mamba
Six Degrees North (SCO): Darkness Inside Whisky Sessions
De Brouwmoaten: Wuk Bruin, Wuk Blond, Wuk Oaked BA
De Feniks/Gulden Spoor: Gulden Spoor Quadrupel, Jazz’ Black Salted Cognac Caramel
Vander Ghinste: Omer Brut Nature, Jacobins Foeder XVII
Brewdog (SCO) by IBB (F): Punk IPA

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!